Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1 2
Balon patlatma
Balon patlatma oyunları konusunda gelişmiş oyunlara sahip olan kolayoyun.com sitesine hoş geldiniz. Amacımız bu kategori başlığı altında sizlerin balon patlatma oyunları isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı sıralayıp bu konuda oyunları sizlerle paylaşmak. Balon patlatma ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm oyunları geniş oyun arşivimiz içerisinde bulabilirsiniz. Balon patlatma oyunları arasında sizin zevklerinize ve seviyenize uygun bir oyun mutlaka vardır.
Balon patlatma kategorisi adı altında sizlerin oyun istekleriniz doğrultusunda oyunları da paylaşıyoruz. Balon patlatma oyunları savaş ve strateji oyunlarının yanı sıra hem sizi eğlendirir hem de el becerilerinizi geliştirir. Balonları değişik aletleri farklı alanlarda patlatabilirsiniz. Örneğin: ok ile balon patlatma, silahla balon patlatma gibi farklı alanlarda balonları patlatabilirsiniz. Balon patlatma sitesi ile balonları patlatarak stresinizi azaltabilirsiniz. İş yerinde çok sıkıldınız ve işlerden bunaldınız. Patrondan gizli gizli kolayoyun.com sitesini açıp oynayabilirsiniz.
Sitemizdeki kolay patlatma oyunlarını oynayarak hiç sıkılmayacağınıza garanti verebilirim. Evdeki çocuklarınız doğru durmuyorsa hemen sitemizdeki balon patlatma oyunları ile onu yatıştırabilirsiniz. Piyasadaki tüm balon oyunlarının en ilgi çekenlerini kolayoyun.com sitesinde rahatça bulabilirsiniz. Bu tür oyunlarda yayınızı boşluk tuşu ile gerdirerek okun gideceği yönü ve hızı ayarlayabilirsiniz. Daha sonra atışınızı farenizin sol tuşu ile yaparak havada asılı duran balonları patlatmanız gerekir. Bir ok atışında en fazla balonu patlatmaya çalışmalısınız.
Aksi takdirde çok ok harcarsanız puanınız da ona göre düşmeye başlayacaktır. Oyun sonunda kullandığınız ok sayısı da dikkate alınarak bir değerlendirme puanına tabi tutulacaksınız. Bu değerlendirme sonucunda alacağınız puan sizin oyun puanınız olacaktır. Oyun sonunda bu skorunuzu kaydederek dünya sıralamasındaki yerinizi öğrenebilir, bu tür oyunlarda kaçıncı olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz. Oyunları oynamanın en güzel yanı da aslında bu rekabet ortamıdır. Rekabetin olduğu yerde çok ilginç ve yüksek başarılar ortaya çıkabilir.
Oyun sitelerindeki rekabet de aynı şekilde sürmektedir. Bundan en çok etkilenenler tabii ki de oyun severlerdir. Oyun şirketleri balon patlatma konusunda birbirleriyle rekabete girdikleri takdirde ortaya daha kaliteli ve daha eğlenceli oyunlar çıkmaktadır. Bu yüzden kolayoyun.com sitesindeki makyaj oyunları her kesimden insana hitap etmektedir.